Продавець Мережевi Актуальнi Рiшення ТОВ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
106 відгуків
MikroTikНовинка
Оборудование для кабельных систем
+380444567873
+380 (67) 738-91-87
+380 (93) 059-63-80
+380 (67) 767-77-79

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1330 (1G, 120KM, 2LC, TX 1330NM)

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: CWDM-120-1330

2 075 грн

Показати оптові ціни
+380 (67) 738-91-87
Киевстар
  • +380 (93) 059-63-80
    life:)
  • +380 (67) 767-77-79
    Киевстар
  • +380 (44) 456-78-73
    Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1330 (1G, 120KM, 2LC, TX 1330NM)
Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1330 (1G, 120KM, 2LC, TX 1330NM)В наявності
2 075 грн
+380 (67) 738-91-87
Киевстар
  • +380 (93) 059-63-80
    life:)
  • +380 (67) 767-77-79
    Киевстар
  • +380 (44) 456-78-73
    Бухгалтерия
Купити

Опис

Оптичні приймачі SFP+-CWDM-120-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 120 км.
Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода ADP, інтегрованого з TIA. 
Всі модулі відповідають вимогам безпеки лазера класу I.
Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.
 
Compliant with SFF-8431,SFF-8432 and IEE802.3ae
Wavelength selectable to ITU-T standards covering CWDM grid wavelengths
Cooled EML transmitter and ADP receiver
Digital Diagnostic Monitor Interface
Hot pluggable
link length up to 120km
10GBASE-ZR, and 2G/4G/ 8G/10G Fiber Channel applications.
Low power consumption
Operating case temperature: 0 to 70 °C
Wavelength: 1270 nm

Характеристики

Основні
Виробник  RCI
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1330 нм
Швидкість передачі даних1 Гб/с
Робоча дистанція120 км

Інформація для замовлення

  • Ціна: 2 075 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner