Продавець Мережевi Актуальнi Рiшення ТОВ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
106 відгуків
MikroTikНовинка
Оборудование для кабельных систем
+380444567873
+380 (67) 738-91-87
+380 (93) 059-63-80
+380 (67) 767-77-79

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1430 (1G, 80KM, 2LC, TX 1430NM)

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: CWDM-80-1430

1 795 грн

Показати оптові ціни
+380 (67) 738-91-87
Киевстар
  • +380 (93) 059-63-80
    life:)
  • +380 (67) 767-77-79
    Киевстар
  • +380 (44) 456-78-73
    Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1430 (1G, 80KM, 2LC, TX 1430NM)
Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1430 (1G, 80KM, 2LC, TX 1430NM)В наявності
1 795 грн
+380 (67) 738-91-87
Киевстар
  • +380 (93) 059-63-80
    life:)
  • +380 (67) 767-77-79
    Киевстар
  • +380 (44) 456-78-73
    Бухгалтерия
Купити

Опис

Оптичні приймачі SFP-CWDM-80-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 80 км.
Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода PIN, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам безпеки лазера класу I.
Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.
 
Data-rate 1.25Gbps
CWDM DFB wavelengths laser and PIN photo-detector for 80km transmission
Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
Hot-pluggable SFP footprint
Duplex LC/UPC type pluggable optical interface
RoHS compliant and lead-free
Single +3.3V power supply
Compatible with SONET OC-24-LR-1
Support Digital Diagnostic Monitoring interface
Case operating temperature: 0°C to +70°C / -40°C to +85°C
Wavelength: 1270 nm

Характеристики

Основні
Виробник  RCI
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1430 нм
Швидкість передачі даних1 Гб/с
Робоча дистанція80 км

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 795 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner